Про нас

Громадська організація "Всеукраїнська федерація гольфу" є добровільною, неприбутковою всеукраїнською громадською організацією фізкультурно-спортивної спрямованості, керується вимогами Конституції України, Законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про громадські об'єднання», нормативно-правовими актами, що діють у сфері фізичної культури і спорту, регламентними вимогами Міжнародної федерації гольфу, Європейської Асоціації гольфу, організацієї R&A, своїм Статутом, сприяє розвитку виду спорту – гольф та міні-гольф.

Головна мета діяльності федерації:

  • підтримка розвитку гольфу на території України, сприяння товариству, дружбі та спортивному партнерств серед народів світу через участь у змаганнях з гольфу;
  • сприяння просуванню гольфу як олімпійського виду спорту;
  • захист спільних інтересів членів федерації та акредитованих гравців.

Всеукраїнська федерація гольфу була створена 30 липня 1997 року. Згідно з наказами Міністерства молоді та спорту України Всеукраїнській федерації гольфу надано статус Національної спортивної федерації.

Всеукраїнська федерація гольфу прийнята до колективних членів Національного олімпійського комітету України на ХІV Генеральній асамблеї НОК України у 2012 році.

Федерація співпрацює з Міжнародною федерацією гольфу (International Golf Federation), Європейською Асоціацією гольфу (European Golf Association), організацією R&A. Всеукраїнська федерація гольфу проводить змагання всіх рівнів на території України і представляє своїх спортсменів на міжнародній арені.

Нашi партнери

Vitel

Vitel

Edem Resort Medical & SPA

Edem Resort Medical & SPA

Фокус

Фокус

AnexGolf

AnexGolf

The Yard

The Yard

Desporter

Desporter

OTP Bank

OTP Bank

Печерська асамблея

Печерська асамблея

Grill do Brasil

Grill do Brasil

Монако

Монако

Залиште свій E-mail, якщо Ви бажаєте отримувати наші новини