Вхід
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 

Візит тренера з R&A в Україну

12.11.2018

5-10 листопада до України завітав високваліфікований тренер з R&A Девід Керні.

Девід проводив безкоштовні теоритичні та практичні заняття для членів Національної збірної, юніорів, тренерів та фахівців з гольфу. У навчанні взяло участь 23 інтрод’юсери, 18 тренерів, 5 членів Національної збірної, 12 юніорів та понад 15 гравців.

У заняттях спостерігався індивідуальний підхід до кожного, легко та доступно подавалася інформація, незважаючи на те, що уроки були англійською мовою. Девід продемонстрував високий професіоналізм, запропонував нові завдання та тести для гравців. Кожен мав змогу поставити питання, обговорити ігрову ситуацію. 

Заняття проходили на базі гольф клубів "H Golf club" та "GolfStream". Всеукраїнська федерація гольфу висловлює вдячність керівництву гольф клубу "H Golf club" Олександру Кобітєву та керівництву гольф клубу "GolfStream" Анні Свєц за безкоштовно надані тренувальні зони та гостинність.

Ми отримали безліч позитивних відгуків від учасників та гравців, тому Девід залишив контакти для зворотнього зв‘язку, це стосується всіх бажаючих:
WhatsApp: 00353872851255
E-mail: davidkearney2@icloud.com

Всеукраїнська федерація гольфу і надалі буде запрошувати вас на проекти організовані спільно з R&A, слідкуйте за нашими новинами.

__________________________

Девід Керні - керівник Програми Підготовки висококваліфікованих спортсменів Ірландський Жіночий Гольф-Союз, Місіонерський представник PGA EUROPE / R&A,  PGA GB та I Swing тренер (Професійна Асоціація Гольфу Великої Британії та Ірландії)Професійний Гольф-Тренер з підготовки професіоналів 1 та 2 рівнів
Інтереси: Професійний розвиток гравців та тренерів у благодійному юнацькому гольф-фонді Grass roots, підготовка висококваліфікованих спортсменів

Девід Керні є почесним членом PGA (Професійна Асоціація Гольфу) протягом 25-ти років, з яких останні 16 років працює з Ірландською жіночою командою. Нарівні з обов'язками керівника команди, Девід також займається тренерством гольф команди у Carton House, що привело до успішного її виступу на Командному Чемпіонаті світу серед аматорів (World Amateur Team Championships) у 2018 році, на Чоловічому Командному Чемпіонаті кубку Ейзенхауера (The Eisenhower Trophy) та Жіночому Командному Чемпіонаті кубку Еспіріто Санто (The Espirito Santo Trophy).
Навчався Девід у всесвітньо відомому Royal Country Down Links з Кевіном Уітсоном (Kevan Whitson), де йому прищепили пристрасть до коучінгу. Є співавтором навчальних матеріалів з Розвитку Юніорського гольфу в Ірландії.

Будучи активним тренером зі Свінгу в Белфрі, Девід мав честь представляти Професійну Асоціацію Гольфу Європи та Королівський Найстаріший клуб Сент-Ендрюс (R&A) на місіях по гольфу та виступати на конференціях у Панамі, Бразилії, Індії, Болгарії та Угорщині. Ці країни Девід консультував щодо програм Розвитку і Підготовки висококваліфікованих спортсменів.
На даний момент Девід працює над Міжнародною програмою олімпійської солідарності Міжнародних Федерацій Гольфу, запроваджуючи навчальні програми в Бахрейні.
Саме Девідом були представлені основні ідеї щодо розвитку Жіночого Гольфу на конференції Швейцарської федерації гольфу у січні та рекомендації на конференції The PGA of Holland у минулому році.
Також Девід проводив 3-денні майстер-класи для британської команди перед Олімпійськими іграми 2016 року в Ріо з питань тренерської поведінки та ефективної підготовки.

Багато подорожуючи, Девід обіймав посаду керівника програми підготовки висококваліфікованих спортсменів у Туреччині 2008-2010 рр., що привело команду до небувало високих позиції на Чоловічому Командному чемпіонаті кубку Ейзенхауера (The Eisenhower Trophy) T17 і був задіяний в національних програмах розвитку гольфу регіональних центрів в Туреччині, в країні, що активно популяризує гольф. Він також має великий досвід в управлінні інфраструктурами організації, зокрема, займав посаду гольф директора в Національному гольф клубі Туреччини, був керівником у гольф клубі Гранж (Grange GC) в Дубліні та його недавня посада - це гольф директор у знаменитому Carton House.

Девід, очолюючи ірландську жіночу команду з гольфу, представив багато дисциплінарний підхід, запропонувавши колегам з PGA зосередитися на ролі спеціалістів в рамках аналізу короткої гри, патів (putting) та довгої гри. Крім того, запроваджуючи спеціаліста U-16 / тренера по розвитку, Ірландія за останні 3 роки досягла значних успіхів на жіночій арені. Серед яких Міжнародний Чемпіонат серед Жінок (Girls Home International champions) у 2016 році (перший раз в історії), Міжнародний Жіночий Чемпіонат (Ladies Home International) у 2017 році, а також численні індивідуальні досягнення.
Проте, найвагомішим командним досягненням була перша медаль на Жіночому Командному Чемпіонаті Кубку Еспіріто Санто (The Espirito Santo Trophy) у Мексиці у 2016 році, коли до двох ірландських гравців, що знаходилися в топі 10 кращих гольфістів світу, Леони Магуайр та Олівії Мегаффі, приєдналася майбутня зірка Аннабель Вілсон, яка привезла додому бронзову медаль.

Виконуючи вищезазначені обов'язки, Девід залишається особистим тренером деяких гравців вищої ланки, а також насолоджується тренерством початківців та розвитком юніорів.
Працюючи з торговою маркою "Hole more Putts" з перших днів її існування, з задоволенням використовує технології, що спрощують розуміння гри, підтримуючи ідею відповідальності гравців за контролем власного навчання.

Девід має дружину Елісон та 9-річну доньку Алекс. Найбільший інтерес - це розвиток людини, і він з нетерпінням чекає на наступний етап своєї кар'єри та власного розвитку.

Галерея
Наші партнери:    
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено. Дизайн: ozidea.com.ua
Програмування: exa-media.com.ua