Вхідукр.|eng
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 
2017-07-17

Міні-гольф Клуб Ореанда
<13/88>

Шановні гравці, "Міні-Гольф Клуб Ореанда" запрошує вас в гості!

Для всіх акредитованих гравців надається знижка на проживання: до 1 вересня 2017 -  10% , з 1 вересня по 1 жовтня 2017 - 50%.

"Міні-Гольф Клуб Ореанда" розташовується на території «Морського Курорту Ореанда», в ста метрах від моря, поряд з тенісним кортом і дитячим майданчиком. Це перший і єдиний міні-гольф на узбережжі Азовського моря.

Проект виконаний архітектором Ковалик Антоном за оригінальною ідеєю власника курорту Бусигіна Анатолія і являє собою унікальний за задумом та виконанням комплекс для відпочинку і гри в міні-гольф.

Головна відмінна риса комплексу - зона відпочинку включає в себе різноманітні архітектурні форми, штучні водойми і фонтани, альтанки та перголи. На території комплексу висаджено понад тисячу одиниць зелених насаджень, які створюють свій неповторний ландшафт.

Ігрові доріжки спроектовані за стандартами Всесвітньої Федерації Спортивного Міні-гольфу  (World Minigolf Sport Federation), а отже і в найближчих планах  комплексу отримати офіційну міжнародну сертифікацію площадки.

Міні-гольф представлений двома ігровими полями розташованими по обидва боки від зони відпочинку і включають в себе дев'ять доріжок для гри в міні-гольф різних форм і розмірів. Доріжки оточені клумбами на яких висаджені декоративні рослини, які прикрашають територію полів. Вітер тут часто вирішує кінцевий результат, тому рівень ігрових полів знаходиться нижче рівня землі.

Різноманітні перешкоди, вільний дизайн ігрових доріжок, тактичні альтернативи гри, закладені практично в кожній лунці, кидають виклик не тільки аматорам, але і професіоналам.
Гарна погода і морське повітря - це більш ніж достатньо, щоб грати в гольф, насолоджуючись своєю відпусткою і отримуючи задоволення від гри.

Більше фото у Фотоальбомі

mailКонтакти:
web: oreanda.ua  
тел.: +38 (061) 228-222-9
e-mail: hotel@oreanda.ua
Адреса: 71100, Україна, м. Бердянськ, вул. Макарова, 23.

 

0
Наші партнери:  
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено.Дизайн: ozidea.com.ua