Вхідукр.|eng
Національна
Всеукраїнська Федерація Гольфу

 

ПАРТНЕРИ
 
2017-01-17

У новому 2017 сезоні - новий рейтинг гольф-поля "Superior"
<32/88>

Для тих, хто добре знайомий з Superior Golf Club, а особливо для тих, хто з якихось причин пропустив минулий сезон, буде цікаво дізнатися, що харківське гольф-поле стало трохи іншим.

Поле було спроектовано ідеально, розповідає керівник гольф-департаменту Олександр Денискин. Але комплекс з часом розширився, гостей стало більше і не тільки гравців з гольфу. Тому наприкінці 2015 року разом з проектувальником поля "Superior" Ендрю Гленом запропонували трохи змінити ігровий маршрут. Через рік проект був повністю реалізований. Зміни на полі вплинули на стратегію гри на деяких лунках.

Лунка №9. Замість легкої пар 4 – складна пар 3. Зміни потрібні були в першу чергу для безпеки гостей Superior Hotel 5*. Готель розташований близько з дев'ятою лункою, та гравці досить часто відправляли м'яч буквально на літню терасу готелю, де відпочивають гості. Нові ті-бокси розмістили на штучних острівцях вейст-бункерів лунки №8. Таким чином, лінія удару змістилася значно правіше від тераси готелю. Лунка стала трохи коротшою та отримала - пар 3.

Лунка №17. Замість складної пар 4 – легка пар 5. Для того, щоб залишити у поля пар 72 довелося змінити ще одну лунку. Вибрали сімнадцяту. Вона завжди була дуже довгою і складною для пар 4. Мало хто з гравців міг другим ударом дістати до гріну, не тільки через довжину лунки але і через дерева, які ростуть на фервеї. На 17-й лунці побудували новий Ті-бокс.

9 лунка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ці зміни можуть кардинально вплинути на боротьбу гравців перед закінченням гри раунду. Проект змін готувався більше року. Самі роботи пройшли щонайбільше за місяць. Реконструкція не впливала на гру і не доставила дискомфорту гравцям.

Наприкінці  2016 року Всеукраїнською федерацією гольфу була організована та проведена сертифікація нового ігрового маршруту. Всеукраїнська федерація гольфу зазначає те, що  в Україні вперше було сертифіковано червоні ті для чоловіків, це відкриває можливості для Дитячої Клубної Академії проводити змагання на каліброваному маршруті та присвоювати офіційні гандикапи хлопчикам та юнакам.

Також, вперше в Україні було сертифіковано жовті ті для жінок з довжиною маршруту 5703 метра (при максимально рекомендованому жіночому маршруті 5,800). Маршрут став на 414 метрів довшим, у порівнянні з минулим (максимальним жіночим показником), що складав 5289 метрів. Це дозволить Клубу проводити жіночі турніри вищого рівня на каліброваному маршруті, тобто з перерахунком гандикапів та можливістю визначати гравців, які показали значний прогрес у навиках та майстерності (залік нетто).

Дуже важливим моментом для Клубу можна вважати окремі калібрування для Першої та Другої дев'яток, тому що після змін Перша Дев'ятка отримала ПАР-35, а друга ПАР-37 з різницею в довжині близько 500 метрів. Дана конфігурація дає можливість гравцям проводити повноцінний кваліфікаційний раунд, витрачаючи на нього не більше 2 годин, замість відведених 4-5 годин, які часто вимагає раунд на 18 лунок. А значна різниця у складності Першої та Другої дев'яток дає прекрасний вибір вибрати маршрут, який відповідає настрою гравця «на зараз». У той час, як комфорт Першої Дев'ятки значно полегшує знайомство з гольфом для початкових гравців і дає можливість насолодитися грою гольфістам з високими гандикапами.

Розрахунки були зроблені на основі передових розробок, методик та алгоритмів USGA, які вступили в силу з 2016 року, що частково пояснює зниження максимальних показників для чоловіків з минулого рівня (6,303m, CR: 75,3, SR: 153) до сьогодні (6,238m , CR: 74,9, SR: 149). При цьому Superior Golf Club залишається «найбільш складним» (з найбільш високими показниками SR / CR) гольф полем, яке вже раніше довелося калібрувати високодосвідченому та титулованому фахівцю Європи - Малкольму Гоурду.

Отже, гольф-клуб Superior отримав новий рейтинг поля, який буде використовуватися вже з початку сезону 2017 року. Нижче, до вашої уваги, офіційні сертифікати перерахунку рейтингу гольф-поля "Superior".

Ознайомитися з усіма рейтингами каліброваних гольф-полів можливо на нашому сайті у розділі Ігрові поля.

0
Наші партнери:  
Copyright © 1997 – 2015 Всеукраїнська Федерація Гольфу, всі права захищено.Дизайн: ozidea.com.ua